Advertisement

Main Ad


Ben Buket. 1997 İstanbul doğumluyum. Açık Öğretim Lisesi mezunu olup, hayatıma birçok yenilik katmak için çabalayan sıradan bir insan olurken, ailenizin en bin doz öfkeli yazarı olarak, sizlere yazılarımı buluşturduğum için çok şanslıyım.

bin doz öfke-li olarak 2011'den beri bu ismi sosyal medya hesaplarımda kullanma sebebim, 10 yıldır kendisini severek takip ettiğim Melis Danişmend'in Bin Doz Öfke şarkısından aldığım ilham sayesinde. Bir şarkıdan çok, esas kendi kimliğimi bu isim sayesinde oluştuğu için beni bu isimle tanıyan birçok kişiyle karşılaştım. O yüzden en büyük teşekkür kıymetli Melis Danişmend'e.

2012 yılından beri faaliyette olduğu bindozofkeli.blogspot.com olarak birçok yazı, konser ve röportajlar ile bu mecrada yer almaya başladım. Kendi blog sitem dışında birkaç yazı ile Türk Gitar'da yer aldım. 2019 yılında kültür, sanat sitesi olan NouvArt'ta ara ara yazı ve röportajlarım ile karşılaşmanız mümkün. 

2020 Mayıs itibariye kullanmış olduğum blog sitemin ismini tescilleyip bindozofkeli.com olarak bundan sonra tam gaz içerik üretmeye devam etmeye gayret edeceğim. (umuyorum ki)

Zaman zaman Twitter hesabımda kendi iç sorunlarımı yazsam da normalde eğlenceli bir insanım. Kitap okumak (zaman zaman), yazı yazmak ve müzik dinlemek en büyük tutkularımın arasında. Sıkı olarak Linkin Park ve Rammstein fanıyım. Linkin Park, hayatımın grubu Rammstein ise hayatımın en büyük bölümünü kapsayan grup olarak başlarda geliyorlar. Bıkanlar mutlaka var ama ben bıkamıyorum elimde değil. Sevdiğimiz sanatçılar hakkında konuşmak gayet doğal bir durum.

Günüm asla müziksiz geçmez, bu yüzdendir ki, bunu yazı olarak sizlere zaman zaman aktarmaya çalışıyorum.

İlk kitabım olan "Ayna"yı 2020 Ekim itibariyle Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY) etiketiyle arkadaşlarımla buluşturdum. İlk göz ağrımı Kitapyurdu sitesinden edinebilirsiniz.

Ben Kimim'i en iyi bu şekilde özetleyebilirdim. Tanısanız seversiniz. O yüzden çekinmeden yazın, zira kullanıcı adım kadar aşırı bin doz öfkeli değilim. :)

İletişim: infobuketkalkan@gmail.com

Yorum Gönder

0 Yorumlar