Advertisement

Main Ad

Linkin Park - Until It's Gone


Benim gözde grubum Linkin Park, nihayet beklenen ikinci single’ları “Until It’s Gone”u bizlerin beğenisine sundu! Albümden önce yayınlanan ilk single, Rakim ile olan düetleri “Guilty All the Same”den sonra yeni bir single bekleyişine girmiştik. Birkaç gün önce “Until It’s Gone” single’ının çıkacağına dair açıklamalar geliyordu ve gelen açıklamalar Linkin Park tarafından resmileşti ve 5 Mayıs’ta single’ın çıkacağını duyurdular.


Onlardan önce iHeart Radio web sitesine single’ın fotoğrafını yayınlamıştı. Yavaş yavaş anlıyorduk sıradaki single’ın bu olacağını. Bekleyişlere girdik, günlerin çabuk geçmesini bekledik, her gün gelen yeni bir açıklama, daha fazla heyecan vs. Single için geri sayım yapıyorduk adeta. (ya da ben yapıyordum bilmiyorum.) Sonra single’ın BBC Radio 1’de tanıtılacağı açıklandı, sonra Chester Bennington’ın telefonla katılacağı söylendi. Tabii bizim meraklar tavan. 

Ondan önce Linkin Park’ın Facebook sayfasında 14 dakikalık video paylaştılar. Chester'ın çığlıklarını duymamla Rob Bourdon'u görmem bir oldu!
(Bkz: http://instagram.com/p/nlR5zZC4aK/) Kısa da olsa bizi rahatlatmıştı bu video. Ve zamanı geldi, açtık BBC Radio 1’ın  web sitesini single’ın çıkmasını bekliyorduk. Radyoda bir de ne çıksın? “One Step Closer” ! Yavaş yavaş hazırlandık, Chester bağlandı telefonla birkaç şeyler söyledi (İngilizce anlamama özürlüsü Buket online) Sonra “Until It’s Gone” çıktı! (O sırada linki sayfalarda paylaşmakla meşguldüm. :p) Davul olsun, Chester’ın çığlıkları olsun, sound olsun kesinlikle harika ötesi bir şarkı olmuş. İlk dinlemeyle yorum yapmak biraz yersiz mi bilmiyorum ama kim ne derse desin muhteşem bir single! Şu an bile şarkıyı dinliyorum. Kaçıncı dinleyişim bilmiyorum. Açıkçası beklediğimize değdi. 


Harikalar yaratan Linkin Park’ın albümün nasıl olacağını epey bir merak ediyorum. Bir şey daha söylemek istiyorum Mike’ı hiç duyamadık iki single boyunca. Umarım bol rapli ve Mike Shinoda’lı şarkılarda vardır. 

Ayrıca grup Youtube sayfasından lyrics video yayınlamayı da ihmal etmedi. Buradan izleyebilirsiniz : http://www.youtube.com/watch?v=Nym1P-BO_ws&feature=youtu.beBirkaç bilgi vereyim; Albümün adı "The Hunting Party" , Haziran’ın 17’sinde çıkacak. Türkiye’ye o gün gelmez sanırım ama gelirse ve bulabilirsem alacağım! 

Yorum Gönder

0 Yorumlar