Advertisement

Main Ad

Steve Aoki ft. Linkin Park - Darker Than Blood


Linkin Park'ın Steve Aoki ile işbirliğini kıskanan fanlar online mı? Kesinlikle öylesiniz. 2013 yılında Linkin Park ile beraber yaptığı "A Light That Never Comes" şarkısıyla popülere ulaşan Amerika'lı DJ Steve Aoki, Linkin Park ile beraber "Darker Than Blood" için stüdyoya girdi.

Geçtiğimiz yaz Steve, LP ile yeni bir şarkı yapmak istediği yönünde bir Tweet atmıştı. Haberi görünce hepimiz çok sevindik. Şarkının adı "Horizons"tı ama ismini değiştirerek "Darker Than Blood" adını verdiler. Bu şarkı, Steve'in 12 Mayıs'ta yayımlanacak olan son albümü "Neon Future II" albümünde yer alıyor.

Sesi açın! 

Elektronik müzik sevenler için "Darker Than Blood" bu yılın en dikkat çekici şarkılarından biri olmaya aday. Birkaç gün önce şarkı resmi olarak yayınlanmaya başladı ve yakın bir zamanda videosu çıkması bekleniliyor. Şarkı hakkında kesin bir şey söyleyeceksem, kesinlikle mükemmel bir şarkı olmuş. Uzun zamandır bu tarz şarkı dinlememiştim açıkcası.  Steve Aoki'nin albümünü edince ilk dinleyeceğiniz şarkılardan biri olmalı.

  "  "A Light That Never Comes", daha çok Linkin Park, "Darker Than Blood" ise daha çok Steve Aoki." - Steve Aoki 

Enerji patlaması!


"Darker Than Blood" şarkısının giriş kısmını duyduğunuzda sizde benim gibi yerinde duramayanlardan mısınız? Ya da 3:33 kısmında yer alan Mike Shinoda'nın "Ah ah ah ahhhhhhh" kısmını duyunca içinizde bir kıpırtı oluyor mu? Eğer bunlara cevabınız "evet" ise ve şarkıda daha fazlasını hissetmek isterseniz aşağıdaki linkten şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Darker Than Blood Official Lyrics Video ➡  http://youtu.be/nPtxGC95LxE 

Yorum Gönder

0 Yorumlar