Advertisement

Main Ad

Linkin Park Türkiye'ye Gelmeli Mi?


Sanırım sorunun cevabını merak ediyorsunuz. Sizce bu grup artık Türkiye'ye gelmeli mi? Haberi olanlar bilir, Linkin Park'ın yeniden ülkemize gelmesi için bir imza kampanyası başlattık change.org üzerinden.

Zamanın geldiğini düşündüğümüzden dolayı böyle bir girişimde bulunduk. Çünkü geçtiğimiz senenin Aralık ayında Twitter üzerinden etkinlik yapmıştık ama maalesef istediğimiz sonucu alamadık, neden? Çünkü eskisi kadar gruba artık ilgi gösterilmiyor. LP sadece 1 kez ülkemizde sahne aldı, tarih 19 Temmuz 2009'u gösteriyordu. Festival Rock'n Coke kapsamındaydı. Onun üzerinden 6 sene geçti ama grubumuz (grubumuz diyorum çünkü onları kendime yakın görüyorum) bir daha Türkiye'ye uğramadı. Ülke olarak öyle bir hale geldik ki, artık sevdiğimiz gruplar ülkemize gelmez oldu. Coldplay, Muse vs. Rock'n Coke festivali biz Linkin Park dinleyenler için uygundu. Çünkü ülkemizde düzenlenen ve sayısız grup ve müzisyen getiren festivaldi. Maalesef bu sene gerçekleşmeyecek ve hiçbir zaman. Konuya dönelim: Linkin Park'ın ülkemize gelmesi için sayısız Twitter etkinliği yapıldı, imza kampanyası başlatıldı, onca mesajlar atıldı ama sonuç olumsuzdu. Çünkü çoğunuz artık gruba önem vermiyorsunuz. Bir etkinliği çok görüp katılmıyorsunuz ama sorsanız "Chester ve Mike seviyorum" dersiniz. Seviyorsunuz madem grubun gelmesi için uğraşsanıza?Organizatörlerle görüşsenize? Neden? Çünkü size çok zor geliyor bir etkinliğe katılmak, mesaj atmak vb. Aslında ülkemizde sıkıntı yok, fanlarda var. Yurt dışında Linkin Park için neler yapılıyor bir araştırdınız mı hiç? Umudunuzu mu kaybettiniz arkadaşlar? Şu gruba olan saygınız varsa ve az da olsa ülkemize gelmesi için çabalayın! Grubun yeniden Türkiye'ye gelmesi sizin vereceğiniz desteğiniz ile olabilir. Düşünsenize, canlı canlı eski-yeni şarkıları dinleyecek olmak, hayali bile güzel. Kendinize gelin Soldier'lar! Linkin Park, ülkemize gelecek! Ve siz olacak organizatörler: her grubun ülkemize getirmeniz için bir yerinizi yırtıyorsunuz, aynı şeyi Linkin Park için yapabilirsiniz. Çok zor değil inanın. Talep edin ki gelsinler!

Atacağınız her imza bize mail olarak ulaşıyor. Sorunuz olursa linkinparkturkeyfan@gmail.com'a mail atmanız yeterli. Unutmayın, grubun yeniden gelmesi sizin atacağınız imza ile olabilir!

Sadece bir imza ile grubun Türkiye'ye gelmesini sağlayabilirsiniz;

Yorum Gönder

0 Yorumlar