Advertisement

Main Ad

Özlediğimiz Bir İsim: Fort Minor


Çoğumuz Fort Minor'ın geri döndüğüne oldukça sevindik. Bir şarkı olsa bile bizleri mutlu etmeyi başaran Fort Minor, "Welcome" adlı yeni şarkısıyla ve çektiği 360 videosu ile gönlümüzü fethetti.

Her şey, Mike Shinoda (Linkin Park & Fort Minor)'nın sosyal medya hesaplarına koyduğu Fort Minor logoları ile başladı. Twitter ve Instagram'dan yeni bir FM hesabı açıldığını öğrenince Mike'ın bir işlerin peşinde olduğunu anlamıştık. Mike bu, kafasını estiğini yapıyor. Sonra "Welcome" ismini taşıyan yeni bir şarkı ortaya çıkardı ve bunlara standart ve 360 versiyon şeklinde iki video yayınladı. 360 versiyon olmasının güzel bir yanı var elbet. Telefondan YouTube'a girenler için videoyu açmadan sağa-sola, yukarı ve aşağıya oynatabiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayar üzerinden de bunu yapabiliyorsunuz Chrome üzerinden. Bize de eğlence çıktı Shinoda sayesinde. :)


Mike Shinoda'nın "Welcome" şarkısı ile ilgili yazdığı bir mektup yer alıyor. Kendisi, şarkının yeni bir albümün parçası değil, bizlerin şu an duymamızı istediği bir şarkı olduğunu açıklıyor. Yani yeni bir albüm planları görünmüyor. Bu bizi biraz üzse de Mike'a hak vermek lazım. Linkin Park & Konserler devam ettiği sürece yeni bir albüm beklemek olmaz. Şimdilik biz yeni şarkı "Welcome" ile yetinelim. Üstteki fotoğraf, yeni Fort Minor promo fotoğrafı.

Şarkıyı değerlendirecek olursam, kesinlikle mükemmel. Ezberlenmesi zor ama ağzınızdan kolay kolay düşmeyecek bir şarkı "Welcome". Bir anda kendinize çekiyor ve kolay kolay dinlemekten bıkamıyorsunuz. Öyle sıradan bir şarkı değil. Mike, farklı elementler katmış. Şarkıdaki bütün şaheserler Mike Shinoda imzası taşıyor. Ufuklarda yeni bir albüm olmasa da, dünyanın yeni bir Fort Minor albümüne kesinlikle ihtiyacı var.fortminor.com adında açılan resmi bir site var. Siteye girdiğinizde "Welcome" şarkısını ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve yeni FM fotoğraflarlara bakabilirsiniz.


Buradan da 360 versiyonlu "Welcome" videosunu izleyebilirsiniz. Fort Minor - Welcome [360 Version] (Official Video)Yorum Gönderme

0 Yorumlar