Advertisement

Main Ad

Ufak Tefek Notlar

Yıllar çabuk geçiyormuş, bunu bir kez daha anladım. Herkesin bir yılbaşı telaşı var. Yılbaşını evde geçirmek varken ben çalışıyor olacağım maalesef. Bunun aksine Cumartesi günü sınavım var (ne güzel zamanlama ama!) Kitaplarımı çok çalışamadım iş yüzünden. Zaten geç saatte çıkıp bir de o yorgunlukla kitap çalışamam açıkçası. Her şeyin hayırlısı diyorum. Şöyle bir şey fark ettim, ben bayağıdır hiç yazı yazmıyorum. Çok ihmal ettim, bundan sonra yazı yazmaya devam edeceğimi umuyorum. 

2015, iyisiyle ve kötüsüyle geçti diyebilirim. Bir yandan güzel zamanlar yaşadım, diğer yandan kötü zamanlar geçirdim. Eski çalıştığım yerden ayrıldım, 2 haftalık Kastamonu tatili yaptım, sonra 1 haftalık Beykoz tatili yaptıktan sonra iş aramaya koyuldum. Bir yandan çalışmak istemiyorum, öbür yandan sıkıntıdan evde patlıyordum. Neyse ki iş aramak uzun sürmedi. Evime yakın büyük bir markette kasiyer olarak işe başladım. İlk kasiyer deneyimi bu iş yerinde yaşıyorum. Kasayı öğrenmek bir haftamı aldı. Açık verdiğim zamanlar oldu tabii ama sonradan iyice dikkatli olmaya başladım. Bu zamana kadar her şey güzel gidiyordu. Daha da güzel gitmeye başladı açıkçası. Bende hiç beklemiyordum tabii. +18'in verdiği güzellikleri yaşadım. Bu benim için çok özel bir duygu oldu. Umarım sonuna kadar devam eder. 

2016'dan beklentim, bir an önce liseyi dışarıdan bitirmek ve üniversiteye başlamak. Bu iki yılımı alacak ama erken bitirmeyi umuyorum. Zayıflamaya başlayabilirim mesela (durum bayağı kritik, kilo aldı başına gidiyor!). Tabii her şeyin başı sağlık. Gidemedigim, gitmek istediğim konserler çok birikti. Artık gideyim bir zahmet. Aşk ve mutluluk her zaman benimle olsun. Buna gerçekten çok ihtiyacım var. Son olarak, heyecan dolu bir 2016 olmasını diliyorum. 👐

Yorum Gönder

0 Yorumlar