Advertisement

Main Ad

Linkin Park Stüdyo Yolları Taştan

Linkin Park, Stüdyoda! 

Sevdiğim hatta neredeyse bağırıma bastığım grubum Linkin Park, 7. albümleri için kolları sıvadı ve stüdyoya girdi.

Aslında yıl sonu girmişlerdi diyebiliriz (yazıyı yazmakla geç kaldık). Stüdyo, yeni şarkılar, kayıtlar her zaman özel. En son The Hunting Party albümünde yaşamıştım. Her gün stüdyodan birçok fotoğraflar geliyordu. Arada spoiler bile veriyorlardı mesela. Yeni albüm için gruptan daha çok heyecanlıyım diyebilirim. En azından o süreci görmek harika oluyor. 

Yeni albüm nasıl olacak konusunda kafamda birçok soru işareti var. Mike (Shinoda), bir röportajında The Hunting Party albümünün bir üst düzeyine çıkmak istediklerini dile getirmişti. Aslında Mike, birçok şey söylüyor ama hangisine kafa yoracağımızı şaşırdık. Acaba THP'nin bir üst düzeyine çıkabilirler mi? Bunu göze alırlar mı? Linkin Park bu, her şey bekleyebiliriz. Her zaman bizleri şaşırtıyorlar. Onların en çok bu yönünü seviyorum.


Geçtiğimiz sene Kasım ayında hem Mike, hem de Hollandalı DJ Martin Garrix, Instagram hesapları üzerinden fotoğraf yayınlamışlardı. Fotoğrafla beraber bir işbirlik olacağını tabii ki düşündük ve yanılmadık da. Yaklaşık bir hafyata yakın internette Martin Garrix, Mike Shinoda işbirliği olan "Waiting For Tomorrow" adlı bir parça yüklendi. Parçayı dinliyorum, hafif ısınma turları yapıyorum. Maalesef iş dolayısıyla zamanım olmadığı için dinlemeyi bırakıyorum ama sonra Martin Garrix'in Miami'de verdiği Ultra Müzik Festival'de bu parçaya yer veriyor ve oradaki dinleyiciler de ilk başta şaşırıp, parçadaki sesin Mike olduğunu anlayınca yüzlerindeki gülümsemeyi görüyorum. Parçayı beğenenler ve beğenmeyenler olmuş tabii bunun için herhangi bir şey diyemeyeceğim ama parçayla ilgili yorumlarım olumlu yönde. Parçayı buradan dinleyebilirsiniz.

Stüdyo Heyecanı


Gelelim stüdyoya. Grubumuz ara sıra stüdyoda fotoğraflar paylaşıyor. Maalesef fotoğraflara bakmakla yetiniyoruz. Yeni şarkı gelse dediğim zamanlar oluyor ama bunun için gerçekten çok erken. Grup, bizleri o kadar düşünüyor ki, stüdyodaki anılarını dinleyicilerine e-mail yoluyla paylaşıyorlar.  Tek yapmanız gereken buradaki adrese girip e-mail adresinizi verip stüdyodaki güncellemelere ulaşmak. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar