Advertisement

Main Ad

MODEL'den Yeni Parça : Mey

Fatma Turgut, Okan Işık, Can Temiz, Kerem Sedef

MODEL, son zamanlarda en sevdiğimiz gruplardan biri haline geldi. Özellikle son albümleri "Levla'nın Hikâyesi" ile başarılarını sürdürüyorlar. Grup üyelerinin tarzlarından tutun, çektikleri video klipleri de bunu doğruluyor.

MODEL ile ilgili geniş kapsamlı bir yazı yazacağım. Ama onlardan önce geçtiğimiz haftalarda yayınladıkları yeni parçları "Mey"den bahsetmek istiyorum. MODEL tarihinde yapılmış en iyi parça benim için kesinlikle. Sözleri özellikle çok beğendim. Bir de bu parçaya şahanemsi bir video klip çekmişler ki sormayın. Eski klipleri andırmış. Şarkıyı birçok kez replay yaptığım doğrudur. Parça Demir Demirkan prodüktörlüğünde hazırlandı ve video klibi Murad Küçük (en sevdiğim yönetmen) tarafından çekildi. "Mey" parçası için MODEL:
'bugüne kadar kaydettiğimiz diğer şarkılardan çok farklı, retro bir hava yakalamaya çalıştık' şeklinde konuştu. Kesinlikle öyle. Video klibinde giydikleri kıyafetler de retro havası var. "Mey" aslında MODEL"in Sonbahar ayında çıkması beklenilen yeni albümdeki tarzı hakkında ipucu veriyor. Umarım düşündüğüm şey gerçekleşir. Çünkü bunu MODEL'de çok istiyorum. "Mey", güzel, dinleyin, sevin, için, aşık olun.

MODEL'in yeni parçası ve mükemmel klibi Mey'i izlemediyseniz;


Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Şu klipte giydiği elbiseyi bulma imkanınız varmıdır

    YanıtlaSil