Advertisement

Main Ad

Kulağıma Çarpanlar


Ülkemizde yaşanan onca Sorunlar olmasına rağmen, değişmeyen tek şey müzik. Evet, müziksiz bir günüm geçmiyor. Kimi zaman TV'de, kimi zaman YouTube'da, kimi zaman da telefonumda müzik dinleyerek zaman harcıyorum. Çalıştığım işyerimde bile müzik dinlemeyi eksik etmiyorum. Ki genelde bu yabancı müzik oluyor. Kıyıda köşede kalmış, popülerliğin sınırını zorlayan, saat başı bozuk plak gibi çalan şarkılar birer örnek. Ama hepsini aşırı seviyorum. Her gece dinlediğim parçalarından top 5 derledim. Belki hoşunuza gider. Not almayı unutmayın.

Imagine Dragons - "Dream"


Aşırı sevdiğim gruplardan Imagine Dragons'un ikinci albümleri "Smoke + Mirrors" albümünden en çok beğendiğim parça. Kesinlikle bir filmin soundtrack parçası olmasına aday. Kesinlikle çok güzel. 

Tom Odell - "Wrong Crowd"


Aşina olduğumuz isim Tom Odell'in yepyenisi "Wrong Crowd" geçtiğimiz gün video klibi ile yayınlandı. Tom Odell, müzikal zekasını uçsuz bucaksız bir şekilde sergiliyor. 

Sia - "Cheap Thrills"


Bu kadını ve yaptığı bütün parçaları nasıl seviyorum bilemezsiniz. Kötü dediğim bir parçası yok. Sia'yı bu yönden çok seviyorum. Çektiği video klibiyle ve tabii ki Maddie Ziegler şaheseriyle bunu kanıtlıyor. Çıkardığı "This is Acting" albümünün yeni klibi "Cheap Thrills" bu yılın en iyisi. 

Coldplay & Beyoncé - "Hymn For  the Weekend" 


Coldplay, son albümleriyle bizim gönlümüzü fethetmiş durumda. Özellikle Beyoncé işbirliği "Hymn For the Weekend" parçasıyla bunu görebiliyoruz. Şarkının ve klibinin verdiği uyumu başkası veremez sanırım.

twenty one pilots - "Stressed Out"


Aslında hiç twenty one pilots dinlemişliğim yok ama bir gün kanalda öylesine denk geldim ve parçanın bağımlısı oldum. Kaç kez dinlememe rağmen şarkıyı yeteri kadar sindiremediğimi düşünüyorum. O nedenle döndürüp döndürüp duruyorum. İyi iş çocuklar!

Yorum Gönder

0 Yorumlar