Advertisement

Main Ad

Transformers 5'e Dair


Ah, benim bu Transformers'a olan hayranlığım bitmeyecek. Bu sene beni en mutlu eden olaylardan biri de Transformers serisinin 5. filmi gelecek olması.

4. filmi "Age of Extinction"dan tadını almıştık farklı oyuncu kadrosu ile. Filmde benim kalbimi kazanan Mark Wahlberg'ü serinin 5. filminde Cade Yeager olarak tekrar görebilecekmişiz! Transformers 5, 23 Haziran 2017'de sinemalarda olacağını belirteyim.

Tranformers, ciddi anlamda beni çok etkileyen bir seri filmi. Linkin Park sayesinde adını duydum ama izlemek için çok da geç kalmış sayılmam. Serinin bütün fimlerini izledim. Serinin en çok sevdiğim filmi tartışmasız "Revenge of the Fallen". Defalarca izlemişimdir sanırım. Bir de "Age of Extinction" var, ne güzeldir. Zaten filmi izlediğimde, bu seri bitmeyecek dedim ve öyle de oldu. Bir sene bekleyeceğiz artık.

Tranformers sersinden yepyeni haberler!


Hasbro, TF5 filminin 23 Haziran 2017'de çıkacağını duyururken, bir sonraki gelecek filmin bol bol Bumblebee (yani TF6) odaklı olacağını, bir sonraki genel otobot temalı Transformers 7'nin çıkacağını resmi olarak onayladı.

-TF5 23 Haziran 2017
-Bumblebee (Tranformers'ın ilk alt filmi) 8 Haziran 2018
-TF7 28 Haziran 2019

TF5 filminin görüntü yönetmenliğini Jonathan Sela üstlenecek.

Hepsini acayip bir şekilde nasıl merak ediyorum bir bilseniz. Özellikle Bumblebee filmi! Optimus Prime'ı çoook sevsem de Bumblebee candır. Bekleyip görelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar