Advertisement

Main Ad

Gripin @ 27.08.2016 Trump AVM (Trump Cadde) Konseri ve Notlar


İlk kez bir konser yazısı ile karşınızdayım. Cidden benim için çok anlamlı bir konser oldu.

Gripin ile 2010 yılında tanışıp 2011 yılında +1 oldum. 5 sene içerisinde 2 kez konserlerini kaçırdım. Hani hep derim konser açısından en şanssız kız benim diye ama bu sefer öyle olmadı. Cumartesi akşamı Trump Alışveriş Merkezi'nde Gripin konseri gerçekleşti. Tabii ki oradaydım. 5 senedir onları canlı izlemek başından beri en büyük hayalimdi ve bu gerçekleşti. Hani bazen bir şey olmasını istersiniz ve engel çıkar ya, en çok bundan korktum ama korkum geçti. Gripin'i sonunda canlı canlı izleyebildim şu an benden mutlusu yok sanırım!

Olaylar, olaylar... 

Gripin @ Trump Cadde 📷 by Trump AVM Facebook

AVM'ne gitmek
için saat 18:00'da işten çıkmıştım, yetişemem diye metroya doğru koşarak gittim Sonra Mecidiyeköy-Şişli metrosunda indim ama ne siz sorun ne ben söyleyeyim, AVM'ni zar zor buldum, metro ile AVM'e bayağı mesafe var, hatta geri bile dönebilirdim ama Gripin konserine gelmişim geri dönmek olmazdı. 19:30'da başlayacak olan konser yarım saat aksama olduktan sonra 20:00 gibi grup sahneye çıktı. Kimisi Gripin kim bilmiyor, kimisi Gripin için uzak yerden gelen (tabii bende) ve kimisi de içkisini yudumlayıp Gripin'i bekleyen insanlar. Neyse efendim grup sahneye çıktı herkeste bir çığlık oluştu, ben bayağı bir heyacan yapmıştım tabii (kızım manyak mısın Gripin konserindeyim şu an) haha. Grup, en sevilen şarkılarını sahnede çaldı. Videolarını hepsini çekemedim ama birkaç tadımlık performanslar var.

SETLİST (albüme göre sıraladım);
Böyle Kahpedir Dünya
Sustukların Büyür İçinde 
Sensiz İstanbul'a Düşmanım
Dalgalandım da Duruldum
Durma Yağmur Durma
Sen Gidiyorsun
Beş
Gidenin Dostu Olmaz
Yolcu Yolunda Gerek
Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar
Bir Cevabım Var Mı?
Aşk Nerden Nereye?
Gül Güzeli
Vazgeçtim Ben Bugün
Komşu Kızı
Batsın Bu Dünya 
Beni Boş Yere Yorma
Ele Güne Karşı 
Muhtemel Aşk 

NOTLAR;
Arda (İnceoğlu), sahne önünde hepimizle selfie yaptı,
Birol (Namoğlu), şarkı aralarında minicik sohbet etti, hepimizle selfie yaptı, konser sırasında baterinin başına geçip bateri performansı da sergiledi.
İlker (Baliç), sahnede şahane bir bateri şov sergiledi, cidden görülmeye değerdi.
Ayrıca Birol (Namoğlu), sahnede yeni albüm için çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi.
Konseri yaklaşık 2 bin kişinin izlenildiği söyleniyor (acayip kalabalıktı).
Konserden sonra kulis yapıldı.

BÜYÜK BULUŞMAİlker Baliç, Arda İnceoğlu, bendeniz Buket, Birol Namoğlu ve Murat Başdoğan 📷 by Kadir Uyar


Kulis bekleyişinden sonra sıra bana geldiğinde bayağı bir heyecan yapmıştım açıkçası. İçeri girdim, üyelerle tokalaştık ve Kadir (Uyar) abi bizi çekti. Kuliste Birol abiye imzalanacak albümler var dediğimde bana direk "evet sahnede farkettim" deyince acayip sevindim. Evet sahnede albümleri çıkartıp elimi kaldırdığımda Arda ve Birol abinin beni görüp göz kırpması her şeye değerdi. Kuliste en uzun ben kaldım sanırsam çünkü bayağı kişi kulise girdi benden sonra. Albümler imzalandı, hediyeler verildi, minicik sohbetler edildi kısacası her şey mükemmel ve özeldi.

Konseri en önden izledim, çok yoğun bir ilgi vardı. Hepimiz şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettik. Hopladık, zıpladık, eğlendik. İzlenmeye değer bir konserdi açıkçası. Umarım başka bir konsere daha gitme şansım olur diyerek yazıya bir son veriyorum. ✋

Yorum Gönderme

0 Yorumlar