Advertisement

Main Ad

twenty one pilots'ı Sevmeniz İçin 5 Neden

Josh Dun & Tyler Joseph 

Herkese merhaba. Kaç aydır Blog sayfama uğramadım. Bunun sebebi ise iş yüzünden kendime vakit ayıramıyorum -gerçi şu sıralar çalışmıyorum azıcık tatil- Aksilik çıkmazsa Blog'a kaldığım yerden şu sıralar en çok dinlediğim twenty one pilots ile devam edeceğim. En çok dinlediğim grup tartışmasız twenty one pilots sanırım. Öyle bir bağımlılık yaptı ki, bıkamıyorum dinlemekten. Özellikle son albümleri "Blurryface"i sürekli dinliyorum. Grubun iki kişi olması göze çarpıyor ama önemli olan iki kişinin ortaya çıkardığı güzel müzik. Kısaca tanıtmak gerekirse 2009 yılında grubun kurucusu Chris Salih, Nick Thomas ve Tyler Joseph tarafından kuruldu ve daha sonra bu üçlü yollarını ayırdıktan sonra Josh gruba dahil oldu. İkiliyi çalıştığım zamanlar radyo kanalında çok dinliyordum ama parçanın ve kimin söylediğini bilmiyordum. Aklımda olan sadece şarkının içinde geçen "Blurryface" kelimesiydi. 

"My name's Blurryface and i care what you think."  

Neyse efendim sonra parçayı Power aplikasyondan araştırdım ve parçanın adını "Stressed Out"  ve grubun ismini twenty one pilots olduğunu öğrendim. Tyler'ın şarkı söyleme tarzı o kadar hoşuma gitti ki, kimsede böyle bir ses olamaz sanırım. Malum bir şarkıyı bokunu çıkarana kadar dinlemek bizde moda oldu. 

twenty one pilots'ı dinledikten sonra ikiliye hayran olmamak elde değil. Hem çektikleri video klipleriyle, hem konserlerdeki enerjileriyle hem de duruşlarıyla hayran olduğumuz 21P'ı sevmeniz için neden niteliğinde 5 video;Yorum Gönder

0 Yorumlar