Advertisement

Main Ad

Kanyon'da Her Yer Müzik : mor ve ötesi Konseri


Kendimi bildim bileli çoğu şarkılarını ezbere bildiğim, hayranı olduğum canım mor ve ötesi, Kanyon AVM'nin düzenlediği "Kanyon'da Her Yer Müzik" etkinliği kapsamında sahne aldı.

Hiçbir zaman canlı canlı mor ve ötesi izlemediğim için konseri pür dikkat izledim desem abartmış olmam. Konseri bütün şarkılar boyunca Harun Tekin'in gözlerinin içine bakarak izledim. Harun Tekin'in sesini ne derece beğendiğimi ve bana nasıl huzur verdiğini anlatamam sanırım. Grup üyelerinin enerjisi bir yana, sahnedeki tavırlarıyla kendilerini izlemeye gelenleri etkisi altına aldı. Bundan sonra ilk mor ve ötesi konserlerini kaçırmayın derim zira hem Harun, hem de grup üyelerini izlenmesi en keyifli ekiplerden. Konserde Harun'un yanı sıra gözüm hep grubun bas gitaristi Burak Güven'in üstündeydi. Seyirciye karşı sürekli güler yüz gösteren, arada birbirimizle göz göze gelmemiz unutamayacağım anlardan biriydi, haha. Şaka bir yana cidden bütün ekibin sanhe enerjisi görülmeye değerdi. mor ve ötesi üyeleri, güzel şarkılarıyla başucumda yer alıyorlar. Çocukluğumun grubu onlar. Uzun lafın kısası mor ve ötesi candır, gerisi heyecan! :)

Konsere gitmenin yanı sıra 5 yıllık arkadaşım olan canım Rüya ile ilk kez bir konseri beraber izledik. Kaç kez buluşuyorduk ama hiçbir konsere gitme şansımız olmamıştı kısmet mor ve ötesi konseriymiş. Beraber nice konserler olması dileğiyle. 

Yorum Gönder

1 Yorumlar