Advertisement

Main Ad

mor ve ötesi : Küçük Şeyler Sevindirir Ruhumu

Kerem Özyeğen, Kerem Kabadayı, Harun Tekin, Burak Güven
Günümüzün en iyi gruplarından mor ve ötesi, ilk albümleri "Şehir" (1996), ikinci albümleri "Bırak Zaman Aksın" (1999), üçüncü albümleri "Gül Kendine" (2001), dördüncü ve benim de en çok sevdiğim mvö albümü "Dünya Yalan Söylüyor" (2004) ve dijital olarak piyasaya sunulan "Anlatamıyorum" (2016) single'ı bulunan "Kayıtlar 1996-2004" isimli yepyeni bir boxset yayımladılar. 
mor ve ötesi'nin 20. yıla özel olarak yayımladıları "Dünya Yalan Söylüyor" plağından sonra bir boxset ile karşımıza çıkmaları takdire şayan. İkinci ve üçüncü set için Kasım ve Aralık ayını bekleyin. 


23.10.2016 mor ve ötesi D&R Trump Towers İmza Günü
Geçtiğimiz hafta grubu Kanyon'da izlemiştim, konserden sonra onlarla tanışmayı çok istedim ama kaşla göz arası konserden sonra grubu kaçırdım ama arayı çok açmadan bir imza günü düzenledi mor ve ötesi. Bu imza günü Trump Towers AVM'de bugün gerçekleşti. Kaç gündür kafayı mor ve ötesi ile bozdum diyebilirim. Bazı anılar vardır, hemen yazılamaz. Bunu mor ve ötesi konserinde yaşadım. AVM'den ayrılırken içimde sürekli şarkıları tekrar dinleme isteği duydum. Konserin büyüsüne kapıldım. Harun Tekin'in sahnedeki sesi hala kulaklarımda. Neyse, bugün imza gününe gittim. fazla kişi yoktu diyebilirim, kimisi plağını almış gelmiş, kimisi grubu görmek için sabırsızlanıp sırada bekleyenler... Neyse sıra bize geldiğinde verdim bütün albümleri, imzalattırdım. Cana yakın tavırları, çok heyecan yapsam da ettiğimiz minicik sohbet,çocukluğumun grubuyla ve tabii benim için her zaman özel olan canım Harun Tekin ile tanışmak şahaneydi. "Küçük şeyler sevindirir ruhumu, hayal bile edemezdim ben bunu." örneğini ikinci kez yaşadım. mor ve ötesi ile geçirdiğim şu iki hafta benim için çok özeldi. Albümler imzalandıktan sonra "İyi çalış haftaya sözlü yapacağım Buket" diyen canım Burak Güven'in bu sözünü hiçbir zaman unutmayacağım.

Komik  Anılar;

-Albümler imzaladıkları zaman albümün üzerine gülücükler konulmuş.
-Yaşlı bir teyzenin mor ve ötesi albümlerini incelemesi görülmeye değerdi. Teyze eski fanlardan sanırsam.
-Burak Güven'in sürekli gülümsemesi.
-Sırada beklerken Rüya ile sürekli gülmemiz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar