Advertisement

Main Ad

21.01.2017 GRİPİN KONSERİ


2017'nin ilk konseri!

Herkese merhabalar. Haha bir konser yazısı ile daha karşınızdayım. Evet, bu konseri kesinlikle kaçıramazdım. 7 senedir dinlediğim ve çok çok sevdiğim Gripin, geçtiğimiz Cumartesi akşamı Trump Towers AVM'nin üst katında bulunan Trump Cadde'de harika bir akşama imza attı. 

Benim bu konsere gideceğim kesin belli değildi. Kaç gündür kendi kendimi yiyordum bu konsere gitmem lazım diye. Neyse tuttum metro yolunu saat tam 19:00'du grup, sahnedeki yerini almıştı. Bir daha Trump'a gitmem diyordum ama Gripin sağ olsun, ikinci bir kez daha orada buluştuk ve bütün parçalara eşlik ettik. 

Ve o akşam Gripin; Birol Namoğlu, Murat Başdoğan, Arda İnceoğlu, İlker Baliç dörtlüsü ve diğer enstrümanları çalan iki güzel bayanlar Trump Cadde'de sahneye çıktı. Onlar mı daha çok heyecanlıydı, yoksa biz seyirciler mi orada durumlar karışık ama harika bir akşam geçirdim diyebilirim. Harika bir akşam geçirmemden bir yana aşırı derece heyecanlıydım. Konserden sonra kulis olacak mı diye kendi kendime sorular soruyordum. Konserin bitmesine 2-3 şarkı kala çıktım AVM'nin içinde bekliyorum. Beklerken Kadir (Uyar) abi ile ayak üstü sohbet ettik. Dedim beni kulise alın, o kadar yol geldim diye. Sağ olsun beni kırmadı elbette. Bir 10-15 dakika kadar rezidans katında bekledikten sonra girdim odaya, Birol abi beni kapılarda karşıladı resmen, haha. Cidden çok özlemiştim hepsini. 15 dakikaya yakın sohbet ve özlem giderdikten ettikten sonra rezidans yerinden ayrıldık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Arda, İlker ve bendeniz. :)

Birol abiii ve bendeniz! :)
DİPNOT: Gripin'in yeni albümü tamamlamasına sadece 3 şarkı kalmış. Bu yaz bol bol Gripin dinleyeceğiz, kesin bilgi yayalım! :)

Yorum Gönderme

0 Yorumlar