Advertisement

Main Ad

Hazinenin İçindeki Kız : Lara Di Lara


123 ve solo projesi Lara Di Lara ile tanıdığımız Dilara Sakpınar, yepyeni albümü 'Hazineler İçindesin'i Sony Music etiketiyle dün yayımladı.

Dinlemekten büyük bir keyif aldığım Dilara Sakpınar'ın yepyeni albümünü sanırım bu aralar sık sık replay yapabilirim. 16 parçadan oluşan albümdeki birkaç parçalarını Karavan Sessions performansından dinlemiştik. 16 parça diyorum çünkü birçok parça olan albümleri daha çok seviyorum. Dilara'nın sesi zaten insana ayrı bir huzur veriyor. Bazı şarkıları dinlediğim an kendimi geleceğe adım atmış gibi hissediyorum. "işte o ses" diyorum. Sinirli olduğum an bir doz Lara Di Lara dinlesem yetiyor. Hazineler İçindesin albümünü çok beğendiğimi söylemeliyim. Her gün iş yerinde "ne dinlesek?" sorusuna bu albümle yanıt buldum. 

  • Hazineler İçindesin, Burak Irmak, Ertuğrul Güney, Berke Can Özcan, Kaan Çelik Metin, Alican İpek ve birçok müzisyenlerin katkıda bulunduğu enfes bir albüm. 
  • Albümün lansman konserini 20 Ocak akşamı Salon İKSV'de dinleyicilerin beğenisine sunmuştu.

Hatırda kalıcı çekicilikte melodileri, şarkılarıyla zenginleşen duygusal yelpazesiyle üretkenliğini ve dinçliğini sürdüren Sakpınar, bu albümde iyimserliği ve güleryüzlüğüyle  daha değişik şarkılar söylüyor. Her hâlükârda Hazineler İçindesin diye bir albümün varlığından çok mutluyum. En azından başarılı sayabileceğim epey parçalar var ve bu harikulade parçaların konserlerde çalınacağına da hiç şüphem yok zaten. Alternatif sevenler Lara Di Lara'nın bu albümünü ıskalamasın. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar