Advertisement

Main Ad

Değişikliğin Ötesinde Olan Albüm : Nadas - Biz Değişik İnsanlardan Farklıyız


İstanbul Blue Night aracılığıyla Kaçamak şarkılarıyla adını sıkça duyduğumuz Nadas, 11 şarkıdan oluşan 'Biz Değişik İnsanlardan Farklıyız' adını verdikleri ilk albümlerini Sony Music etiketiyle dinleyicileriyle buluştu! 

Haluk Fırat Özdemir, Fırat Ağacık, Arda Altunluoğlu ve Oğuz Köymen'den oluşan Nadas grubunun Türkçe Rock'ta farklı bir soluk getireceği kesin bunu belirtmek gerek. Bir gün geziniyorum Twitter'da, herkes Kaçamak adında şarkıyı paylaşıyorlardı. Epey merak edip gittim şarkıyı ben de dinledim. Şarkıda çok güzel kalite kokuyordu adeta. Nadas'ın "değişik insanlardan farklıyız" demesi bu şarkıdan belli zaten ama bu şarkıyı ilk albümlerinde göremedim tabii o ayrı üzdü. Tek başına takdiri şayan. 


Nadas'ın albümünde toplam 11 şarkı mevcut. Grup albümde en çok beğenilen 'Vay Be' şarkısına Can Koçak yönetmenliğinde kliplendirdi. Albümü dinledim, tabii ki diğer gruplara göre farklı bir sound duyuyoruz. 'Volkan', 'Çoktan Delirdim', 'Vay Be' ve 'Nankör Para' başlıca favorilerimin arasında diyebilirim. 

Nadas'ın çok konuşulacak klibi : Vay Be;


2017'de çıkan harika albümler arasında Biz Değişik İnsanlardan Farklıyız herkese tavsiyemdir. Farklı bir sound dinlemek, alışık olduğumuz sözlerden uzaklaşıp Nadas'ın değişik dünyasına geçiş yapabilirsiniz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar