Advertisement

Main Ad

Neler izliyorum?


Evet, ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum, haha. Her zaman birçok şeyi izleriz değil mi? TV'de, internette, orada, burada kısaca her yerde her şeyi izleriz. Baktım boş boş duruyorum, dedim "neden izlediklerimi yazmayayım?" Hadi bakalım o zaman size YouTube'dan hangi videoları izliyorum onları anlatayım.

  • Tepkikolik


Fine Bros'tan çıkma React to React. Türkiye'de Tepkikolik, yani tepkiye tepki! Gençlere her türden video izleterek onların tepkilerini kayıt altına alan ve sonrasında yapılan soru-cevap bölümü olan bir YouTube kanalı olma özelliği taşıyor. "acaba bunu bende mi yapsam?" diye düşünmüyor değilim tabii. Cidden izlemesi keyifli bir iş. Gerçekten iyiler ve doğallar. Tepkikolik, her Salı, Cuma ve Pazar günü yeni bölümlerini yayınlıyorlar. Türklerin tepkilerini izlemek eğlenceli olsa da, orijinal olan Fine Bros bana göre daha zevkli. 

  • Gençler Linkin Park'a Tepki Veriyor


Fine Bros'un gençlerin Linkin Park'ın videolarına verdiği tepkileri olan bölümü var. İzlemesi epey keyifli ama bu daha keyifli;

  • Mike Shinoda, gençlerin Linkin Park videolarına verdiği tepkiye tepki veriyor


Gençlerin tepkisinden ziyade Mike'ın verdiği tepkiye daha çok gülüyorum. Hatta en son çıkan tepki videosu beni benden aldı. 

  • Gençler Linkin Park'ın "gençler Linkin Park'a tepki veriyor"a tepki vermesine tepki veriyor.


Abi bir şey tadında kalmalı bence. Tepki üstüne tepki, video üstüne video yapmışlar. Yakında Chester'lısı çıkarsa şaşırmam. Bunu ben gece izlemiştim, bir yerde gülmekten çeneme ağrı girdi. Eğlenceli iş. Fırsatınız olduğu zaman Fine Bros ve Tepkikolik kanallarını takip etmeyi unutmayın.   • NDNG - Enes Batur 

"New day new game" sloganıyla YouTube'da 4 milyon abonesi olan Enes Batur'u büyük bir keyifle takip ediyorum. Kendisini ilk kez şu meşhur Gülmeme Challenge ile keşfettim. En çok beğendiğim challenge sanırım Vine fenomeni olan Berkcan Güven videolarıydı. Elimden geldiğince Enes'in videolarını izlemeye çalışıyorum. Enes'in en çok sevdiğim videosu tartışmasız Resident Evil Final bölümü olan 3 saatlik videosu;

  • EFSANE FİNAL : (Resident Evil 7 Biohazard)

Evet şaka değil, tam tamına 3 saatlik "efsane" final videosu. Üşenmedim 3 saat boyunca bu videoyu izledim. Oyun tam bir pislik ama oynaması çok eğlenceli. Çoğu YouTuber'lar bu oyunu oynadılar ama en iyisi kesinlikle Enes'e ait. Oyun sevenlere şiddetle tavsiyemdir. 


  • BKM - Arkadaşım Hoşgeldin

Hayatımıza ilk Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin, Müdür Ne'aptın? ve sinema filmleri ile giren, aynı zamanda milyonların sevgisini kazanmış komedyen Tolga Çevik'in güldürme programı. Size bir şey itiraf etmem gerekirse her sabah mutlaka Arkadaşım Hoşgeldin'in bölümlerini izlerim. Kahvaltı yaparken beni acayip derecede motive ediyor. Çoğu bölümlerini izledim, aynı bölümlerini izlesem bile sıkılmıyorum. Yakın zamanlarda Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı olarak geri döneceğini öğrendim. İsim olarak devam edilir mi tam olarak emin değilim ama bir gün kendisini izlemeye gidip aynı sahneyi paylaşmak isterim. 

  • BKM - Arkadaşım Hoşgeldin En Komik Sahneler

BKM, YouTube kanalından programın bütün bölümlerini 1. bölümü itibari ile yayınlamış. Ne izlemeliyim diye soran olursa linki aşağıya bırakıyorum.   • Biraz da müziğe dair : Allianz Motto Müzik

Bana soracak olursanız sadece Yekta Kopan'ın Noktalı Virgül programı için bile takip edilebilir Motto Müzik kanalı. Türkiye'de ilk dijital yayın yapan müzik eğitim ve kültür kanalı olan Motto Müzik'te, İpek Atcan'ın "N'olmuş?", yazar Murat Meriç'in "Plak Dolabı", Nurkan Renda'nın gitar vlogları, Berkcan Güven'le "Kafana Göre" serisi ve birçok içeriği bulabileceğiniz, çok güzel ve samimi röportajları bulunan, daha fazla takipçi ve izlenme sayısını hak eden bir YouTube kanalı benim gözümde. Takip ediniz. 


Allianz Motto Müzik

Yorum Gönderme

0 Yorumlar