Advertisement

Main Ad

Wonder Woman : Bir Amazon Efsanesi


Uzun zamandır ortada yoktum, biri demiş öldü. Şimdi yazsınlar Diana Prince geri döndü.

Wonder Woman’a gittiniz mi? Eğer gitmediyseniz çok şey kaçırmışsınızdır. Wonder Woman, DC’nin ilk kadın süper kahraman filmi olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda ona bir kadın yönetmen olması sinema tarihinde büyük bir zafer diyebilirim.
Bilenler bilir ama bilmeyenler için, DC’nin ‘Trinity’ adı altında bilinen en büyük üç kahraman birisi. Superman, Batman ve Wonder Woman gibi.


Geçtiğimiz yıl yayınlanan Batman vs. Superman filmi le bağlantılı Wonder Woman. Karakterine aşık olduğum Bruce Wayne’in Wonder Woman’a ait eski bir fotoğrafını Diana’ya gönderiyor sonra ve ona eskiyi hatırlatmasıyla film başlıyor. Arada Türkiye’ye de selam çaktık elbette. Filmin kötü karakteri Ares muazzamdı. Filmde yer alan bütün oyuncular filmin hakkını vermişler diyebilirim. Çok fazla spoiler konusuna değinmeyeceğim. Bence sinema salonlarında kalkmadan filmi izlemenizi şiddetle öneririm. Salondan sanırım bir tek ben ağlayarak çıktım, çünkü cidden son kısmı tam bir spoiler’dı diyebilirim. Steve Trevor’ı karakterini canlandıran Chris Pine’nın oyunculuğu kusursuzdu benim gözümde. Amazon sahneleri kesinlikle görülmeye değer. Fırsatınız varsa ilk işiniz bu filme gitme olsun. Tebrikler Warner Bros!

Yorum Gönder

0 Yorumlar