Advertisement

Main Ad

14.10.2017 - MELİS DANİŞMEND @ KANYON'DA HER YER MÜZİK KONSERİ


Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Melis Danişmend, Kanyon AVM'nin düzenlediği Kanyon'da Her Yer Müzik Vol. 6 konseri kapsamında Cumartesi akşamı keyifli bir konsere imza attı. Bir saat boyunca en sevilen şarkılarını söylemek için sahne alan Danişmend, dinleyicilerine ve bana harika anlar yaşattı. :)

Geçen yıl Babylon Bomonti konserinden sonra Melis'in konserine ne hikmetse gitmek nasip olmamıştı. Şanslıyım ki Kanyon böyle muhteşem bir etkinlik yapıp kendisini dinlemiş olduk böylece. Melis Danişmend sahneye çıktığında yüzündeki gülümseme hiç eksik olmamıştı. Melis'in gülümsemesi hayatında her şeyi sadece rica ederek elde etmesine yetecek güçte + bir kaç ufak mimiğine aşık olan yüzlerce insan var. Dün ben bu konserde şahit oldum. Bir saat sürdü ve çok tadında bir konser oldu. Bin Doz Öfke şarksında zaten biliyorsunuz kendimi kaybediyorum. Dün bu şarkıda Rüya ile bayağı eğlendik. Sonra Erik, Hüzün Dram Keder, Karşılıksız, Her Şey Normal ve Mucize gibi muhteşem şarkıları söyleyen Melis Danişmend ve ekibi dün akşam harika bir konsere imza attılar. 

Konser güzeldi, her şarkıya eşlik eden bir fan kitlesi vardı ve durmadan Üçnoktabir'in klasikleşmiş şarkısı Bahçe'yi söyleyip duruyorlardı ve Danişmend onları kırmayıp şarkının ufak bir kısmını onlar için söyledi. Mucize şarkısını da ikiz kardeşi Esra Danişmend için çalması görülmeye değerdi. Şarkıları öyle içten ve samimiyetle söyledi ki kendisinin en çok bu yönünü seviyorum. İyi ki. 
  • Melis Danişmend - Hüzün Dram Keder Live

Yorum Gönder

0 Yorumlar