Advertisement

Main Ad

25.11.2017 - TUNA KİREMİTÇİ @ KATS SAHNE KONSERİ

"konser bakımından en şanssız kız benim!" desem de, arada bir konsere gitmeyi ihmal etmiyorum. Tabii ki bu Cumartesi akşamı oluyorsa daha da bir keyifli oluyor. Evet, dün akşam Gayrettepe, Kats Sahne'de Tuna Kiremitçi konseri vardı. Uzun zamandır Avrupa yakası konserini beklediğim Kiremitçi, dün akşam en güzel şarkılarını söylemek için Kats Sahne'deydi. 

Tuna Kiremitçi'yi zaten bilmeyen yok. "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları" albümüyle bizlerden tam not almayı başarmıştı. Aynı zamanda kitaplarını büyük bir keyifle okumayı sevdiğim harikulade bir yazar. Uzun zamandır sosyal medya üzerinden tanışsak da kendisiyle ilk kez Kats Sahne'de bir araya geldik. Mütevazi ve çok samimi birisi. Otur saatlerce sohbet et o dereceydi. Kitapları ve albümü hiç aceleye getirmeden benim için imzalamıştı. Ufak tefek ettiğimiz sohbetten sonra soluğu konser alanında aldım. 

Konser saati gediğinde Kiremitçi sahnedeki yerini almıştı. Kendisi ve ekibi çok şekerdi. Hepsinin yüzünde gülümseme eksik olmamıştı. Çok eğlendim diyebilirim. "tek başına konsere giden kız mı olur ya?" diyenleri duyuyor gibiyim. Evet tek başıma gittim konsere ve bir güzel de eğlendim. Sınava 2-3 hafta kala enerjimi aldım açıkçası. 

Kiremitçi, konserde Sana Dair, Uçmak İstiyorsan, Bu Kaçıncı Sonbahar, Hayatının Hatası ve Birden Geldin Aklıma gibi muhteşem şarkıları bizler için söyledi. Konserin güzel yanı da Özge Fışkın da Kats Sahne'deydi. 2 Konser şeklinde gerçekleşti. Mazhar Alanson'un Ah Bu Ben şarkısını cover'ladılar sahnede. En sevdiğim şarkılardan biridir zaten ve Fışkın & Kiremitçi'den dinlemek süper oldu. :)

KATS SAHNE? 

Kats Sahne, Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu metrobüs durağına yakın. 

Açılımı da, Kamuran Akkor ve Tiyatro Şenay isimlerinin baş harflerinden çıkmış KATS Sahne olarak adlandırılıyor. Detay için:

Mekanın güler yüzlü çalışanlarına tam puan. Hepsi işini son derece iyi yapıyorlar takdir ettim. Yolunuz düşerse mutlaka Kats Sahne'ye uğrayın. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar