Advertisement

Main Ad

01.04.2018 ADAMLAR @ TRUMP KÜLTÜR VE GÖSTERİ MERKEZİ KONSERİ


Nedendir bilinmez Nisan ayına zerre kadar tahammülüm yok ama bu ayın getirdiği güzel konserler aklıma geldikçe epey rahatlıyorum. Onlardan birisi ise bu Adamlar konseri olmalıydı. Bu grubun konserlerine düzenli giden bir ben varım herhalde? Konumuz belli: Adamlar, dün akşam Mecidiyeköy'de bulunan Trump Towers'ın Kültür ve Gösteri Merkezi'nde cici bir akşama imza attı. Konserde neler olmuş, yazıya;

Adamlar'ın müziğini son derece çok beğeniyorum. Öyle bir şey ki iş yerinde bile sürekli şarkılarını dinlediğim grubunun konserlerine gitmeyi hiç ihmal etmiyorum. Zaten kesinlikle bu grubun konserine gitmeniz lazım. Ben dün akşam resmen kurtlarımı döktüm diyebilirim. Tabii ki size de tavsiye ediyorum mutlaka! 😊

Nam-ı diğer Halimden Konan Anlar olarak bildiğimiz ve günümüzün ismiyle andığımız Adamlar; konserde tabii ki en sevilen şarkılarını çaldı. Onun yanı sıra konserde grup iki yeni şarkıya da yer verdi. Ben de epey hafıza geriliği olduğu için isimleri pek çıkaramıyorum ama birisi "At" ismini taşıyor ondan eminim. Diğerinin ismi de sanırım "Mavi Ekran"dı. Umarım yanılmıyorumdur çünkü ben de feci derece unutkanlık ve bir şeyi aklımda tutamama hastalığı var. Sonuç olarak o iki yeni şarkıyı son derece beğendiğimi söylemeliyim. Konserde yeni albüme dair bir şey söylemeseler de içimde yeni bir albümün geleceğini seziyorum. Umarım ufukta yeni bir albüm görürüz. 


Tolga Akdoğan için ne söylesem kelimeler kifayetsiz kalır. O sahnedeki duruşu, dinleyiciyi anında coşturup bir anda insanı yerin dibine sokabilir! Bi Öyle Bi Böyle performansına zaten diyecek söz yok. Resmen sesindeki yeteneğini ortaya koyuyor. Ayrıca grubun diğer elemanları hepsi mükemmeldi bunu da belirtmek isterim. Daha önceki gittiğim konserde grubun diğer üyelerini çok fazla inceleyememiştim. Konser mekanının Trump Kültür olması son derece iyi seçim olmuş. İlk kez Adamlar konserini oturarak izledim. 

Hepinize El Salladım, Kadın, Kapısı Kapalı, Utanmazsan Unutmam, Tın, Tın, Şakacı Birisin Sen ve herkesin aşina olduğu Koca Yaşlı Şişko Dünya konserlerde çalınan şarkılardan bazıları. Koca Yaşlı Şişko Dünya konserin kapanış şarkısı olunca hepimiz ayağa kalkıp eşlik ettik. Kimisi kafasını sallayıp rock'n roll yaparken kimisi kendini kaptırıp dans ediyordu. Harika bir ortamın içinde olduğumdan hiç şüphem yoktu. Adamlar, insanı son derece eğlendirmeye başaran sayısız gruplardandır benim gözümde. Umarım İstanbul'da çok sık sık konser verirler. Sizin de imkanınız varsa konserlerine gidip grubun sahnesini gözlemleyebilirsiniz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar