Advertisement

Main Ad

İçinizi Isıtacak Madilyn Bailey Cover'ları


1993 Amerika doğumlu Madilyn Bailey, müzisyen ve söz yazarlığı kimliğiyle ve YouTube'da yayınladığı cover'lar sayesinde tanıyoruz. Bildiğimiz birçok şarkıyı kendi cover'ıyla şarkıları adeta baştan yaratıyor. Bailey, açtığı YouTube kanalı sayesinde yayınladığı cover'ları yıllar geçtikçe çok beğenildi. Sesini keşfetmeniz gereken harika bir kadın. 2012 yılından bu yana The Covers albümleriyle dinleyicilerinden tam not alan Madilyn Bailey'in en sevdiğim cover'larını aşağıya bırakıyorum.
  • Madilyn Bailey & Jake Coco - My Immortal (Evanescence Cover)


Evenescence'ın klasikleşen şarkılarından My Immortal'ı Bailey harika yorumlamış. Bu şarkıyı cover'layan birçok kişiden dinlesem de Madilyn Bailey kesinlikle sesini çok iyi kullanmış. Herkes yapamıyor abi' cover işini. 
  • Madilyn Bailey & Corey Gray - Sweet Nothing (Calvin Harris ft. Florence Welch cover)

Orijinal versiyonundan daha çok beğendiğim Sweet Nothing cover'ında Corey Gray ile adeta ortalığın tozunu siliyor. 

  • Madilyn Bailey - Blue Jeans (Lana Del Rey Cover)

Lana Del Rey fanları online mı? Lana'nın klasik şarkılarından Blue Jeans'i Madilyn Bailey akustik olarak muhteşem bir yorum katmış. 

  • Madilyn Bailey - Mirrors (Justin Timberlake Cover)

Yetenek diye bir şey var, Mirrors gibi efsane bir şarkıyı bu hale getirmek bir başarı olduğu kadar da yetenektir. Muazzam.

  • Madilyn Bailey - Radioactive (Imagine Dragons Cover)

Imagine Dragons şarkıları hepsi çocuğum gibi severek dinliyorum. Sayısızca cover'lanan bu şarkı tabii ki Bailey'in akustik yorumuyla benden tam not aldı. Ayrıca kendisini ilk bu cover'ı sayesinde tanıdım. TV müzik kanalında denk gelmiştim ama adını bilmediğim için şarkıyı bulmam epey zor oldu. Yanılmıyorsam Twitter'da görmüştüm. O gün bu gündür severek dinliyorum. 
  • Madilyn Bailey & Jake Coco - Broken (Seether ft. Amy Lee Cover)

Seether ft. Amy Lee'nin bu işbirliğini çok seviyoruz. Madilyn ve Jake tam dozunda yorumlamışlar şarkıyı. Seviyoruz seni Madilyn! :)

Yorum Gönderme

0 Yorumlar