Advertisement

Main Ad

İSYANI ÇAĞRIŞTIRAN GÖRÜNÜŞ: GRANDSON - A MODERN TRAGEDY VOL. 1


Şimdiye kadar grandson'ı keşfetmediğim için kendime kızıyorum. Elbette keşfetmemi sağlayan ve bizi kendisiyle tanıştıran Mike Shinoda en büyük etken. Running From My Shadow parçasıyla feat attığı grandson'ı bu şarkı vesilesiyle dinledim. Sesini ilk kez duyduğumda "vay canına!" dedim. Mükemmel bir ses. grandson'ın sesi hem harika, hem de hislerine sahip olan süper bir tavrı var. A Modern Tragedy Vol. 1 adını verdiği 5 şarkılık EP albümünü geçtiğimiz ay dinleyicilerin beğenisine sunan grandson, 5 şarkıyla adeta göz kamaştırıyor. 

Albümün açılış şarkısı Blood // Water en çok beğendiğim şarkıların arasında yer alıyor. Şarkının her yönü harika. grandson hakkında söyleyebilecek bir şey varsa, sesini aşırı derece iyi kullanıyor. Bir yere giderken bu şarkı dönüyor listemde. Seviyoruz merkez. 

Stick Up'ta twenty one pilots tınılarını sezen bir tek ben varım herhalde? Aşırı derece çok iyi bir parça. 

Gitar intro'suyla kulaklarımız müziğe duydu diyorum Despicable şarkısı için. Youtube intro müziklerine benzetiyorum. Youtube'a yeni başlayan arkadaşlar için intro müziğiniz bu olmalı. Kesin bilgi. Yayalım. 
  • granson - Blood // Water


6:00 şarkısı albümde pırlanta gibi parlıyor. "vücutta saat 6 yönünde düşüş gördüm" sözleriyle dikkat çeken şarkı, Blood // Water'dan sonra favorilerimin arasına girdi bile.

Albümün kapanış şarkısı Overdose, olayları mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Albümde grandson'ın potansiyeli göstermekle kalmayıp aynı zamanda bir sonraki albüm için acayip derece heyecan yarayan güçlü bir EP olma özelliğini taşıyor A Modern Tragedy Vol. 1 

Yorum Gönder

0 Yorumlar