Advertisement

Main Ad

2019'da Yayınlanacağı Kesinleşen Albümler


2018'in bitmesine az kala müzik sektörü 2019'a bomba gibi hazır görünüyor. 2019 konser ve festivaller açıklanmaya çoktan başlandı ve 2019'da geleceği kesinleşen albümleri sıraladık. OOMPH! Alman Endüstriyel Metal müziğin babaları Oomph! 18 Ocak'ta 13. stüdyo albümleri Ritual'ı yayınlamaya hazırlanıyor. Napalm Records ile yayınlanacak olan albüm ağır, sert ve karanlık olacak. 


PAPA ROACH Çok sevdiğim topluluk Papa Roach, 18 Ocak'ta Who Do You Trust? adını verdiği 10. albümleri yayınlayacak. Bizlerin olduğu kadar grup da çok heyecanlı. 12 şarkıdan oluşacak albüm için grubun bas gitaristi Tobin Esperance: "Onuncu albümüzdeki hedefimiz, kendimizi daha çok bize ilham veren türlere daha da zorlamaktı. Her zaman olmasını  istediğimiz yere ulaştık. Yeni ve heyecan verici müzikler yarattık." şeklinde heyecanını dile getirdi. 


BRING ME THE HORİZON İngiliz metal müziğin sevilen grubu Bring Me The Horizon amo ismini verdiği yeni albümlerini 25 Ocak'ta yayınlayacak. Oliver Sykes yeni albümleri için "garip ve karanlık" olduğunu dile getiriyor. Dinleyiciler albümde çok pop-rock olduğunu düşünseler de Oli; "bence yaratıcı ve benzersiz ama yine de bir şekilde güvenli; insanlarla iyi bağlanacağımız şarkıları biliyorduk. Bu albümde onu biraz daha zorlamak istiyoruz." şeklinde dinleyicileri epey heyecanlandırmış vaziyette. Beklemedeyiz.


RAMMSTEIN Endüstriyel metal müziğin güzel adamları yeni albüm çalışmalarını tamamladı. Rich Costey prodüktörlüğünde hazırlanan 7. stüdyo albümünün tarihi net olmasa da gitarist Paul Landers 2019'un bahar aylarında çıkacağını ve albümde 16 şarkı yer alacağını dile getirmişti. Richard Kruspe ise yeni röportajında albümün sadece mix işi kaldığını, Aralık ayında Los Angeles'a gidip yeni albümün mix'ini kaydedeceğini söyledi. Bir diğer haber ise, grup 3 yıl boyunca tura çıkacak. QUEENSRYCHE  Heavy ve Progresif metal müziğin sert grubu Queensryche, 15. stüdyo albümü The Verdict'i 1 Mart'ta dinleyicileriyle buluşturacak. Century Media Record etiketiyle yayınlanacak albümden çıkan yeni şarkı Man The Machine sonrası solist Todd La Torre "Albüm yayın tarihine yaklaşırken daha fazla parça ve video çıkarmayı umuyoruz. Bu albümde yapabileceğimiz şeyle son derece gurur duyuyorum. Heyecanlı ve sabırsızım. Umarız bu albümü dinlerken zevk alırsınız." dedi. 10 şakının yer alacağı albüm Chris Zeuss Harris prodüktörlüğünde kaydedildi. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar