Advertisement

Main Ad

AJANDA : 04 - 06 OCAK HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ

maNga
Yazıyı okuyan herkese selam. 2019 yılına güzel bir şekilde giriş yaptım çünkü bu yıl için hedeflediğim birçok şey var ve onları sıra sıra gerçekleştirmek istiyorum. Aynı zamanda çocuğum haline gelen blog'umu bu yıl birbirinden güzel albüm yazıları, konser deneyimleri ve eğlenceli röportajlar ile süslemek istiyorum. Uzun zamandır aklımda olan konser etkinlikleri olayını bu yıl itibari ile sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayım. 

Bu hafta için birbirinden güzel etkinliklerin olacağı 04 - 06 Ocak arası hafta sonu konser önerileri için sizi aşağıya alalım...

04 Ocak Cuma, Jazz Matiz / Barış Manço Tribute @ Babylon

Usta sanatçımız Barış Manço'nun doğum günü şerefine 04 Ocak akşamı Babylon sahnesinde Jazz Matiz'i dinleyerek kutlayabilirsiniz.

05 Ocak Cumartesi, Yüzyüzeyken Konuşuruz @ IF Performance Hall, Beşiktaş

Alternatif müziğin güzel gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz en sevilen şarkılarını söylemek için 05 Ocak Cumartesi akşamı IF Performance Hall, Beşiktaş sahnesinde hayranlarıyla buluşacak.

05 Ocak Cumartesi, Cingi / Performs Queen @ Dorock XL, Beşiktaş

Dünya müziğinin en değerli gruplarından Quenn'in şarkılarını Cingi'den dinlemek ister misiniz? O zaman 04 Ocak Cumartesi akşamı Dorock XL, Beşiktaş'ta Cingi'nin "Cingi Performs Queen" konseri için ajandanıza not alın.

05 Ocak Cumartesi, maNga @ Dorock XL, Kadıköy

Türk Rock müziğimizin en sevilen gruplarından maNga, 2019'un ilk konserini Dorock XL, Kadıköy sahnesinde vererek mükemmel bir akşama imza atacak. En son çıkan "X" adlı EP albümüyle dinleyicilerinden tam not alan maNga, en sevilen şarkılarını söylemek için sizleri Dorock XL'e bekliyor. 

Büyük Ev Ablukada
05 Ocak Cumartesi, Büyük Ev Ablukada "Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo" @ Zorlu PSM

Zorlu PSM'nin Lokalize serisi kapsamında Studio sahnesinde gerçekleşecek olan Büyük Ev Ablukada konserinde dinleyicilerine enfes anlar yaşatacak. Özgü tarzıyla ve şarkı sözleriyle severek takip ettiğimiz grubun "Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo" adlı akustik konserini sakın kaçırmayın. 

05 Ocak Cumartesi, Cem Adrian @ IF Performance Hall, Ataşehir

Soğuk havada ısınmak isteyenlere bu konser tam da size göre. IF Ataşehir'in ev sahibinin yapacağı Cem Adrian'ın muhteşem performansını kaçırmak istemeyeceksiniz. 

05 Ocak Cumartesi, Feridun Düzağaç @ Kadıköy Sahne

Feridun Düzağaç 2019'un ilk konserini 05 Ocak Cumartesi akşamı Kadıköy Sahne'de en sevilen şarkılarını söyleyecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar