Advertisement

Main Ad

Telefonumda kullandığım programlar


Selam herkese. Telefonumda kullandığım ve gayet memnun kaldığım uygulamalardan bahsetmek istiyorum. Saatlerdir başından kalkamadığım zamanlarım çok oluyor genelde ama kullanmayı seviyorum. O zaman hazırsanız buyurun.
  • Pinterest: Görsel paylaşım sağlayan bir site. İnanın Pinterest yüzünden uyuyamadığım geceler oluyor. Yaratıcı bir çok fikirler bana epey ilham oldu. Ben genelde müzik üzerine olan fotoğrafları pinliyorum ama istediğiniz her şeyi kendi oluşturduğunuz pininize ekleyebiliyorsunuz. İster giyim, ister yemek, isterseniz de aklınıza gelebilecek her şeyle ilgiliyseniz Pinterest'i tavsiye ederim. Aynı zamanda unutmamak adına izlediğim filmlerin posterlerini pinime kaydederek en azından geriye dönüp baktığım zaman hangi filmleri izlemişim Pinterest sayesinde hatırlamış oluyorum. Yazı stilleri ve ev dekorasyonlarıyla da yakından ilgilenmekle kalmıyor, en sevdiğim müzisyenlerin fotoğraflarını kaydedebiliyorum. Takip etmek için tıkla
  • Timehop: Facebook, Twitter ve Instagram kullanıcıların her gün baktığı enfes bir uygulama. Günlük nostalji dozunuzu alabiliyorsunuz. Her uygulamayı eşleştirip bir yıl öncesinde neler yaptığınıza erişebildiğiniz bir platform.
  • Genius: En sevdiğim lyrics programı. Açıkçası Genius'tan önce Musixmatch programını kullanıyordum ama sonrasında bazı şarkıların sözlerini yanlış yazıldığına denk gelince direk Genius'a geçiş yaptım. Birçok sanatçının ve grupların şarkıların onaylandığı bir platform Genius. Ben, Mike Shinoda (Linkin Park) sayesinde keşfetmiştim. Aynı zamanda şarkılar hakkında yapılan röportajlar ve şarkılar hakkında detaylı bilgiyi aktarıyorlar. Şarkı sözleri için en doğru kaynak Genius. 
  •  VSCO: İşte fotoğraf efekti dediğiniz zaman kesinlikle VSCO'yu tek geçerim. En başarılı iPhone uygulaması diyebilirim VSCO için. Bir gün yanlışlıkla yıllık paket satın almıştım. Aslında siz bir hafta deniyorsunuz eğer hoşunuza giderse yıllık olarak satın alabiliyorsunuz. Instagram'a attığım çoğu fotoğraflar VSCO'ya ait.

Yorum Gönder

0 Yorumlar