Advertisement

Main Ad

You May Kiss the Bride, Türkçe ismi Gelini Öpebilirsin ile müziğe kaldığı yerden devam ediyor


Aslında tanıdığımız gir grup You May Kiss the Bride. 2011 yılından bu yana adlarından epey söz ettiriyor. Grup Türkçe isim olarak Gelini Öpebilirsin adıyla müziğe devam ediyor. Grubun yenilenen tarzıyla ve vokale tam olarak Gamze Lüküslü'nün katılmasıyla şimdiki hali aldı ve yola Türkçe şarkı ile devam ediyorlar. Üç şarkının yer aldığı maxi single albüm olan Pardon?'u yayınlayan grup, sözü Gamze Lüküslü'ye müziği ise Korhan Yıldırım'a ait. Yeni tarzıyla sürekli bahsedeceğimiz grubun bu projesinde mix&mastering'i Evren Gökpınar ve başarılı prodüktör Alen Konakoğlu üstlendi. 

Takipçisi olduğum yönetmen Ahmet Can Tekin, Pardon? şarkısına çok güzel bir klip ile taçlandırmış. Son zamanlarda yaptığı işleri beğenerek takip ediyorum. Bu şarkının klibi de anca kendisinden çıkardı. Enfes olmuş. Tebrik etmek lazım.


You May Kiss the Bride olarak, Fatma Turgut ile birlikte çıkardığı Bensiz Bir Sen şarkısı ile tanımıştım. Grup hakkında merak ettiğim o kadar çok şey vardı ki,  2 yıl önce kendileriyle röportaj yapma şansına eriştim. Tam olarak istediğim cevapları aldım diyebilirim. Röportajı buradan okuyabilirsiniz. Grup, YMKTB olarak isim aradıkları dönemlerde bir  film izlerken hep birlikte koymaya karar veriyorlar. Bu isim için mutlu ve huzurlu olduklarını dile getirmişlerdi. İngilizce de sıkıntı yok şekil duruyor ama Gelini Öpebilirsin olarak henüz bu isme alışamadım desem yeridir. Evet, alışamadım ama şarkılar oldukça iddialı görünüyor. Türkçe isimleriyle yolu açık olsun diliyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar