Advertisement

Main Ad

Papa Roach ve 20. Yılını Kutladıkları "Infest" AlbümüHoş geldiniz. Bugün sizlere 2000'lerin efsaneleşen albümlerden birini bahsedeceğim zira 20. yılını kutlamadan yazmamak olmazdı. Papa Roach'u bir çoğunuz biliyordur zaten. İkinci albümleri ve müzik dünyasında sıkça söz edilen Infest albümü bu sene 20. yılını kutluyor. Infest, ABD'nin en çok satan 20. albüm olma özelliği taşıyor aynı zamanda.  

Hip-Hop ve Nu-Metal tarzını barındıran Infest albümündeki birkaç şarkı birçok radyo kanallarında çalındı. Albümün en popüler şarkısı başında gelen Last Resort, grubun en önemli şarkılarından biri olarak müzik dünyasındaki kayıtlara geçti bile. Sert riffleri, davulları, o zamanlarda sıkça görülen öfke albümü güzel kılan detaylardan birkaçı. Infest albümünü dinleyen rahatlıkla Linkin Park'ın klasikleşen Hybrid Theory albümünü de dinleyebilir. İkisi birbiriyle kardeş niteliğinde. Infest albümündeki şarkılar akılda kalıcı olmakla kalmayıp, kulaklarınızı mutlu etmeyi başarma garantisi veriyor. Bu albümü hala harika buluyorum çünkü beni Papa Roach'a çeken en büyük albümlerin başında geliyor. 

Broken Home, Last Resort, Between Angels and Insects, Blood Brothers ve Dead Cell gibi popüler şarkılarını barındıran Infest albümü Papa Roach'un popüler olmasını sağlayan iş. Bu şarkılarda aşırı öfke, sert, toplum baskısı ve büyük darbe yer alıyor. Kesinlikle dinlememiş olanlar bu albümün seveceğinden hiç şüphem yok. Bu albüm aynı zamanda öfkeli çocuklara ilham vermek amacıyla da ön planda olmasını sağlıyor. Albüm başından sonuna kadar Nu-Metal esintili hit diyebilirim. 

Papa Roach her ne kadar bu tarzı yitirip başka tarzda müzik yapsalar da, Infest albümlerinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu bildiğimden bu beni son derece keyiflendiriyor. Grup aynı zamanda bu Cumartesi günü sosyal medya hesaplarında albümün 20. yılını konuşup kutlayacak ve Papa Roach, grubun eski davulcusu Dave Buckner'ın Infest albümünün 20. yıl sohbetine katılacağını da resmi olarak açıkladı. Gelişmeler için grubun sosyal medya kanallarını takip etmenizde fayda var. Şimdiden Infest'in 20. yılını kutlarım!

Yorum Gönder

0 Yorumlar