Advertisement

Main Ad

Adından sıkça söz ettiriyor: Fletcher

Fletcher'ı Twitter'da takip ettiğim bir yazar aracılığıyla keşfettim. Beni Fletcher'a çeken şey güzelliği olduğu kadar single kapaklarındaki fotoğrafları etkiledi. Bir gün iyice dinlemeye karar verdiğimde adresim YouTube olmuştu. En azından klipleriyle kendisini tanımak istedim. Nasıl olsa Spotify'da stream edecektim. Klipleri kendini izlettiriyor bunu söylemek istiyorum. Gayet şarkılarıyla uyumlu videoları mevcut. Peşi peşine dinleyince kaynaştım. Kulağıma hoş geliyordu. 

Tam adı Cari Elise Fletcher olan bu güzel kadının ilk çıkışı her ne kadar 2016'daki Finding Fletcher EP albümü ve albümdeki Wasted Youth ile olsa da, 2020'de çıkardığı Bitter teklisi ve ardından gelen EP albümü THE S(EX) TAPES ile adından sıkça söz ettiriyor. 7 şarkılık EP albümün dinlemesi oldukça keyifli. Bitter'ın popüler olmasının ardından geçtiğimiz sene Trevor Daniel ile de aynı şarkıda bulup feat atılınca bu şarkı daha nasıl sevilmesin? Albümdeki Feel ve Shh... Don't Say It ise favorilerimin arasında. 

Fletcher, albümün son derece kışkırtıcı ve bir o kadar olan ayrılık acısını albümde nasıl yansıttığını bu sözlerle özetliyor.

"The S(ex) Tapes, biriyle tekrar açık, tekrar, tekrar, tekrar kapalı olan bir ilişki hakkında ve böyle bir durumda birlikte gelen tüm bölgeleri keşfeder. EP, kendi başına berbat bir şekilde yasın 7 aşamasından oluşuyor, her şarkı bir ayrılık aşamaları boyunca farklı bir duyguyu temsil ediyor."

Fletcher, geçtiğimiz yıl Aralık ayında Honda Stage ve Capitol Record'un müzisyenleri desteklemek amacıyla gerçekleştirildiği gösteride kendi evindeki yatak odasında 5 şarkılık bir canlı performans sergilemişti. Böylesi çok nadir görülür. Oldukça başarılı.

Çeviri sonuçlarıThe S (ex) Tapes ’, biriyle tekrar açık, tekrar, tekrar, tekrar, şu anda tekrar kapalı bir ilişki hakkındadır ve böyle bir durumla birlikte gelen tüm bölgeleri keşfeder. EP, kendi başına berbat bir şekilde yasın 7 aşamasına benziyor, her şarkı bir ayrılık aşamaları boyunca farklı bir duyguyu temsil edi

Yorum Gönder

0 Yorumlar