Advertisement

Main Ad

Klor'un motivasyon edici yeni teklisi "İstesem Ben" yayında

Synth-pop grubu Klor; grup elemanlarının 10 yıllık dostluğu, 80’lerin neon ışıltılı dünyasına ve Retro oyunlara olan ortak ilgilerini üretimlerine yansıtmaya devam ediyor. Klor, ilk olarak 2020’de yayınladığı üç teklisinin ardından İstesem Ben adlı yeni parçası ile havuz başı partisine tam gaz devam ediyor.

Yerli sahnenin, geçtiğimiz yıl dikkatleri çeken synth-pop gruplarından Klor’un yeni teklisi, dinleyiciye 80’ler tadı veren synth'ler, funk ritimleriyle canlanan vocoder’lı vokaller ile kimlik buluyor. Yeni parçasıyla Klor, durmadan yanlış kararlar verdiğini düşünen, hislerine anlam vermekte zorlanan kişilerle aynı hissiyatta olduğunu ve yola devam edebilmek için herkesin biraz motivasyona ihtiyacı olduğundan bahsediyor.

Klor, 12 Mart'ta BBI Music Co. etiketiyle yayınlanan parçasının söz ve müziği Deniz Dağlar Atalay, Ege Öztayfun ve Onur Sherifi'e ait olurken, mix'i Özgür Tabakçıoğlu, mastering'i ise Maven imzası taşıyor. Grup, bu ortak duygulara dokunup içimizde biriken sisleri dağıtmayı umduğunu da ekliyor.


Yorum Gönder

0 Yorumlar