Advertisement

Main Ad

Lindemann'ın çılgınlığını izleyebileceğiniz bir konser

2015-2020 arasında müzik faaliyetlerine şahit olduğumuz Lindemann projesi, Peter Tägtgren'in ayrılmasıyla sona ermişti hatırlarsanız. Till'in, 'Lindemann' adı altında farklı bir kadroyla faaliyet göstereceğini de belirteyim. Unutmuş olabilirsiniz. Geçtiğimiz sene Mart ayında gerçekleşen Moskova konseri, DVD formatında kaydedildi ve Mayıs ayında dinleyicileriyle buluşacak. Lindemann büyüsünü hissedeceğiniz bir konser deneyimin olacağının altını çizmek istiyorum. Hoş, Rammstein gibi bir kadro olmasa da, Till ve ekibindeki isimlere özel dikkat etmekte fayda var.

Konserin DVD'si yayınlandığında ülkemize gelir mi bunu bilemem ama geldiği gibi satın alıp mutlaka konser hakkında incelemelerde bulunabilirim. 

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan DVD tanıtım videosuyla birlikte gelen Allesfresser performansı ilk dinlediğimden beri acayip hoşuma gitti. Zaten Lindemann konserlerinin gerçekleştiği esnada doğru düzgün konser kaydı yok diye yakınıyordum. Yayınlanacak DVD ile en azından Lindemann konserinde neler döndüğünü görsel şovlarla anlayabileceğiz. Allesfresser hakkında konuşmak gerekirse insanlar çok manyak eşlik ediyor. Seyircinin, ekipten bir güzel pasta darbesini yediğini de belirteyim. Bana yapılsa ben ağlarım, bir de siz bakın bakalım neler düşüneceksiniz?


Ön sipariş edilebiliyor: 

Yorum Gönder

0 Yorumlar