Advertisement

Main Ad

Mike Shinoda'nın keyfi oldukça yerinde


Mike Shinoda beyefendimizin iann dior ve UPSAHL işbirliği olan yeni teklisi Happy Endings pek bir sevildi. Videosu da en az şarkı kadar muhteşem olan Happy Endings, hayranların ilgisini oldukça karşıladı. Video, Los Angeles'ın güneşli şehir merkezinde PIX3LFACE yönetmenliğinde çekildi. Shinoda'nın klip için animasyonunu kendisinin çizdiğini videoyu izlerken anlayabiliyoruz. Eğlenceli olması biraz da Mike'ın yeteneğine bağlı.

Tüm bunların yanı sıra salgın ortasında Twitch'e bağlı olarak müzik yapmak hayli bir eğlenceli olsa gerek. Stüdyosundan Twitch yayınları yaptı Mike karantina zamanında. Devam da ediyor tabii. Geçtiğimiz sene Forbes'e röportaj veren Mike, bu durumun kendisinin iyi hissettirdiğini öne sürüyor: 

Stüdyoda yaptığım bazı şeyleri Instagram'da canlı yayınlamaya karar verdim ve gerçekten çok iyi hissettirdi. "Oh dışarıda insanlar var. Hepimiz korkuyoruz. Bir ortak noktamız var ve birbirimizin sağlıklı olmasını istiyoruz, birbirimizin güvende olmasını istiyoruz, iyi bilgileri paylaşmak ve kötü bilgileri ayıklamak istiyoruz.

Bu Mike'a iyi gelecekse elbette devam etsin ama Twitch'e bağlı kalmaktan ara verdikleri Linkin Park'a odaklanmak hepsi, başta Mike'ın zorlanacağı kesin. Linkin Park ile alakalı herhangi bir haberin olmaması grupta suların durulduğu bariz gösteriliyor. 

Mike'ın yaptığı her işin köpeğiyiz, hatta Happy Endings'i Post Traumatic çıkmış gibi benimsedim. Bu ayarda gidecekse yeni bir  albüm planının yapması gerektiğini düşünüyorum. 

Şarkının renkli ve kaleydoskop içeren videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar